Par mums

Latvija starp citām Eiropas valstīm vienmēr izcēlusies ar tās skaisto, neskarto dabu, un ne velti – vairāk nekā 53% no visas valsts teritorijas klāj plaši, zaļojoši meži. Arī SIA Kurzemes ceļinieks un būvnieks atrodas vienā no mežiem bagātākajām Latvijas daļām – Baltijas jūras apskalotajā Kurzemes piekrastē Pāvilostā.

Play Video

Mūsu Lepnums

Profesionālu procesu vadību un nevainojamu kvalitāti garantē darbinieki ar vairāk kā 15 gadu pieredzi koku apstrādē un virpotu mietu ražošanā, kas ir arī uzņēmuma lielākais lepnums.

25

gadu pieredze kokapstrādē

32

darbinieki

25 gadu pastāvēšanas laikā Kurzemes ceļinieks un būvnieks ir strauji paplašinājies un mērķtiecīgi sasniedzis Eiropas tirgu, veiksmīgi sadarbojoties ar klientiem Vācijā, Nīderlandē, Itālijā, Spānijā un Baltijas valstīs.

Uzņēmuma galvenais mērķis ir augstas kvalitātes kokmateriālu ražošana, ko atzinīgi novērtē un izvēlas prasīgākie Latvijas un ārvalstu klienti.

Attīstība

2022. gadā veicām investīcijas ražotnes modernizācijā:

  • Paplašinājām ražošanas telpas, uzbūvējot jaunu angāru.
  • Savā īpašumā ieguvām divas Vācijas ražotāja Oswald Bezner automātiskās līnijas un pilnīgi jaunu impregnēšanas autoklāvu.

Jaunās ierīces sniedz mūsdienīgas automātiskās ražošanas iespējas, līdz ar to produkta kvalitāte vienmēr ir nemainīgi augsta. Ieguldījums automātiskajās līnijās ļauj strādāt efektīvāk, palielinot ražošanas jaudu un samazinot produkta gala izmaksas patērētājam.

FSC sertifikāts

FSC (Forest Stewardship Council) jeb Mežu uzraudzības padome ir globāla bezpeļņas organizācija, kura izveidota, lai veicinātu atbildīgu meža apsaimniekošanu visā pasaulē.

FSC sertifikācija nodrošina, ka produkcijas izcelsme ir labi apsaimniekoti meži, kas sniedz sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus. Meža īpašnieki un apsaimniekotāji iegūst FSC sertifikātu, lai apliecinātu, ka viņi mežu apsaimnieko atbildīgi.

Sazinies ar mums!

Ja atbildi uz sev interesējošu jautājumu šajā sadaļā neatradi, sazinies ar mums!