Kokmateriālu impregnēšana

Uzņēmums piedāvā apaļkoku impregnēšanas pakalpojumus, kas tiek veikti, izmantojot augstspiediena impregnēšanas tehnoloģiju.

Impregnēšana pasargā kokmateriālu no trupes, puves un dažādiem koksnes kaitēkļiem.

Process

01

Impregnēšanas process sākas ar kokmateriālu ievietošanu autoklāva kamerā, no kuras tiek izsūknēts gaiss, tādējādi radot vakuumu.

02

Nākamais posms ir kameras piepildīšana ar impregnēšanas šķīdumu, kam seko kameras spiediena maiņa (12 bāri), kas saglabājas līdz pat 2 stundām. Spiediena ilgums ir atkarīgs no nepieciešamās impregnācijas klases sasniegšanas.

03

Pēdējais procesa posms ir impregnēšanas šķīduma izsūknēšana no kameras un spiediena pielīdzināšana atmosfēras spiedienam.

Augstspiediena tehnoloģija nodrošina maksimāli dziļu impregnēšanas šķīduma nonākšanu koksnē, kas ievērojami paildzina kokmateriāla kalpošanas laiku.

Strādājam ar Vācu ķīmiju Wolman - vienus no šī brīža mūsdienīgākajiem un efektīvākajiem koksnes ķīmiskās apstrādes produktiem pasaulē.

Pēc apstrādes iegūstamā krāsa ir brūna vai zaļa.

Pēc apstrādes iegūstamā krāsa ir brūna vai zaļa.

Attīstība

2022. gadā veicām investīcijas:

  • Uzņēmums iegādājās jaunu 2022. gada Čehu ražojuma
    augstspiediena impregnēšanas autoklāvu.

Jaunās ierīces sniedz mūsdienīgas automātiskās ražošanas iespējas, līdz ar to produkta kvalitāte vienmēr ir nemainīgi augsta.

Sazinies ar mums!

Ja atbildi uz sev interesējošu jautājumu šajā sadaļā neatradi, sazinies ar mums!